Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszej Firmy mieszczącej się w Warszawie przy ul. Nowy Świat 33 oferującej unikalną biżuterię antykwaryczną, biżuterię dawną, biżuterię starą, biżuterię antyczną, komis biżuterii dawnej, komis biżuterii starej, profesjonalną wycenę biżuterii, wycenę brylantów, wycenę diamentów, wycenę kamieni szlachetnych oraz skup biżuterii. W naszym antykwariacie eksponowana biżuteria pochodzi z przed 1945 roku i jest wyłącznie w bardzo dobrym stanie zachowania. Wykonujemy również wszelkie usługi jubilerskie w platynie, naprawę biżuterii, renowacje biżuterii, oprawę brylantów i innych drogocennych kamieni szlachetnych.

Zakupione w Antique Art przedmioty otrzymują certyfikat uznawany przez Niemieckie Towarzystwo Gemmologiczne DGG, Antwerpski Instytut Gemmologiczny HRD oraz Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich w Polsce SRJ, a pierścionki dopasowywane są do pożądanego przez Państwa rozmiaru nawet na poczekaniu bezpłatnie.

Służymy Państwu fachową radą i profesjonalną obsługą. Gwarantujemy rzetelność, dyskrecję i miłą atmosferę. Zakupy w naszej Firmie to komfort i prawdziwa przyjemność, to jedyne takie miejsce w Warszawie..
Mamy zaszczyt gościć najbardziej znamienitych Klientów z Polski i z zagranicy o czym świadczą między innymi wpisy w Księdze Gości Firmy Antique & Art.

Opinie o Nas