Wycena

Firmę Antique & Art prowadzi rzeczoznawca jubilerski, absolwentka Niemieckiej Szkoły Gemmologii i Belgijskiej Szkoły Diamentów, dyplomowany ekspert:

  • diamentów
  • kamieni kolorowych
  • pereł i substancji organicznych wykorzystywanych w jubilerstwie
  • wyrobów jubilerskich
  • monet

członek fachowy Stowarzyszenia Rzeczoznawców Jubilerskich, Deutsche Gemmologische Gesellschaft oraz HRD Graduates Club.

Wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz najwyższej jakości specjalistyczny sprzęt optyczny używany do klasyfikacji diamentów i badania innych kamieni szlachetnych gwarantuje obiektywną, wiarygodną i rzetelną ocenę i wycenę. Firma świadczy usługi badania i wyceny dla osób prywatnych, sklepów, antykwariatów, galerii, banków, instytucji publicznych i firm ubezpieczeniowych.

W naszym antykwariacie świadczona jest wycena brylantów, wycena diamentów , wycena kamieni szlachetnych oraz skup biżuterii antykwarycznej ( dawnej , starej, antycznej).  Jeżeli są Państwo w posiadaniu biżuterii , również tej uszkodzonej, kamieni szlachetnych i nie znają Państwo jej wartości lub nie wiedzą Państwo co to dokładnie jest, warto to sprawdzić, gdyż  może się okazać,  że są Państwo w posiadaniu bardzo wartościowych i drogocennych przedmiotów. Proszę niczego nie wyrzucać , nie sprzedawać w przypadkowych miejscach,  jeżeli  otrzymali Państwo biżuterię w spadku, nabyli jakieś precjoza, chcą  sprawdzić parametry diamentu lub  nabyć duży kosztowny kamień, lepiej skonsultować to przed zakupem niż po…   Warto to sprawdzić w naszej Firmie!

Ocena i wycena biżuterii antykwarycznej i współczesnej jest dokonywana na miejscu w antykwariacie w obecności Klienta.

Wycena biżuterii przyjmowanej do komisu dla naszych Klientów  jest bezpłatna,  jeżeli jednak wyroby zostaną wycofane przed upływem 6 miesięcy, a nie zostały sprzedane  należy uiścić opłatę za wycenę .

Koszt wyceny wyrobu do 5000 PLN wartości to 123 PLN brutto,

a powyżej tej wartości  to 2%+VAT od wartości obiektu.

Koszt badania gemmologicznego to 246 PLN brutto

Serdecznie zapraszam,

Renata Olszewska

ekspert diamentów gemmolog

asdasdasda
asdasdasda
facebook